خبر هایی از کارزار انتخاباتی

2 +

تهران فضای حکومت نظامی به خود گرفت


75nnzz9p.jpg

تهران از شامگاه دیشب به شدت امنیتی گزارش شده است.
در حالی که چند روز بیشتر به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری نمانده است ٬ مقامات حکومتی در وحشت از اعتراضات مردمی فضای شهر تهران را به شدت امنیتی کرده اند. امروز سه شنبه ۲۶اردیبهشت ۹۶  خیابانهای تهران مملو ازنیروهای یگان ویژه وبسیجی ها شده است . ازجمله نقاطی که نیروهای حکومتی مشاهده شده اند عبارتند از :
میدان انقلاب ، چهارراه ولی عصر، میدان ولیعصر، میدان فردوسی ، پل چوبی ، میدان بهارستان ، چهارراه فخرالدوله ، میدان شهدا ، میدان خراسان و……
همچنین به گزارش شاهدان عینی دسته های ۵۰ نفری موتورسوار بالباسهای مشکی ازسمت میدان خراسان به سمت میدان شهدادرحرکت میباشند.
نیروهای یگان ویژه نیز که نزدیک به ۶۰۰ نفر می باشند ٬ اطراف میدان عشرت آباد را تحت کنترل خود درآورده اند.
بسیجی ها با دسته های ۵ نفره درمیادین مستقر شده اند. آنها جلیقه هایی به تن دارند که رویش نوشته شده پلیس افتخاری


-------------------------

استقبال مردم اهواز از حسن روحانی با آب گل آلود و ماسک

rsv5z7an.jpg

مردم اهواز امروز سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۶ به دنبال سفر تبلیغاتی-انتخاباتی حسن روحانی به اهواز پیش از ورود وی اقدام به یک حرکت اعتراضی کردند. مردم و جوانان اهواز به نشانه اعتراض یک زنجیره انسانی تشکیل دادند و با در دست داشتن آب گل آلود و ماسک اعتراض خود را نسبت به ریزگردها و آلودگی هوا نشان دادند. آنها همچنین لباسهای خود را آغشته به گل کرده و با دستنوشته های اعتراضی دولت حسن روحانی را زیر سوال بردند.
آنها روی پلاکاردهای خود نوشته بودند :به خاکستان خوش آمدید


------------------------

درگیری جوانان با نیروهای انتظامی در خیابانهای اراک

6wwsfiih.jpgشب گذشته فضای شهر اراک متشنج بود. صدای تیراندازی و بوق ممتد ماشین ها می آمد. در خیابان خرم این شهر بین جوانان و نیروی انتظامی درگیری وجود داشته است.پلیس خیابان خرم را بسته بود.
یک شاهد عینی از صحنه گزارش داد که جوانان با پرتاب نارنجک های دستی در خیابانها در اعتراض به نداشتن آزادی به خیابان آمده بودند . پلیس نیز در برابر جوانان هیچ اقدامی نمیتوانست انجام دهد.


javanehha.com

Writers, creators, commenters and curators get paid when people like you Boost their content. Learn More...

0 comments

More