شماره جدید مجله دیلمان منتشر شد - خاطرات خصوصی با احمد شاملو در سیاهکل

69 +


fnzgjp7g.jpg


شماره جدید مجله فرهنگی و اجتماعی دیلمان  به بازار اندیشه آمد.

دیلمان از روز چهارشنبه ۱۹ مهر روی کیوسک های مطبوعاتی و پیشخوانِ کتابفروشی های معتبر قرار می گیرد. 

این شماره از دیلمان با تیتر روی جلد ”خاطراتی از شاملو در سیاهکل” پرونده اصلي خود را به سفرهای احمد شاملو به شمال اختصاص داده و گزارش هایی از ایران گردی های شاملو در رشت، لاهیجان، سیاهکل و آستارا از زبان شاهدان و همنشینانش ارائه کرده است. «سرودی و درودی و بدرود»، مصاحبه ای است با مجید کوچکی دوست دیرین شاملو. «خاطرات شاملو از زندان بلشویک ها در رشت» به جست و جویی در خاطرات زندان شاملو در دوران جوانی اش در رشت می پردازد. «نامه ای عاشقانه از احمد شاملو به آیدا» به  نامه های عاشقانه این شاعر بزرگ نگاهی نو می اندازد. این پرونده با مطالب مختلف دیگر، تصویری ویژه از زندگی احمد شاملو به خوانندگان ارائه می کند.

شماره جدید دیلمان در بخش های دیگر نیز به موضوعات مختلف پرداخته است. از تاریخ، زبان شناسی، نقدنامه، کتابنامه، جامعه و صنعت و غیره مطالب تولیدی زیادی در حدود ۵۰۰ صفحه ارائه شده که خوانندگان باید به هر کدام مراجعه کنند. در این شماره گفت و گوها و گفتارهای متنوعی در موضوعات فرهنگی و اجتماعی از نویسندگان گنجانده شده است. نوشته هایی از شاپور رواسانی، محمد بشرا، کیهان خانجانی، پروانه نجدی، هومن صدیقی، کریستیان برومبرژه، مجید دانش آراسته، بیوک آقا حسین بالا اغلو، میر هاشم تالشلی، رضا نوزاد، فریبرز حسن دخت، رحمت موسوی، مسعود کاکی، علی عبدلی، علی رکنی، نیما فریدمجتهدی، میثم نوائیان، فرهاد رجبی، محمود نیکویه، زهرا زارع، هومن یوسفدهی، غلامرضا مرادی، لیلا فیروزمند، نسیم طواف زاده، بهرام کریمی، مومن منفرد،  لیلا آوخ، صدیقه مومن نیا، شوکا جنگلی، عباس حاکی، رحیم چراغی، ربیعی، حسین یوسفی، مازیار صفائی اصلی، زهرا فرحمند، نسیم پژومان، سپیده ابرآویز، فاطمه رهبر، هادی غلام دوست، گیله وا دیلمی،  میخائیل پریشوین، نجوا عرفانی  و دیگران.    


برای دریافت مجله در اسرع وقت از طریق ارسال پستی به آدرس شما، با شماره تلفن های ۰۹۱۷۲۰۵۹۹۶۲ یا  ۳۳۴۴۷۴۰۳ (در داخل گیلان) و برای خارج از استان گیلان، با همین شماره با کد ۰۱۳  تماس بگیرید. قیمت هر شماره ۱۲ هزار تومان است.                                                                                                                                                                                                
مجله دیلمان# شاملو# سیاهکل#گیلان#خاطراتBoosters

Members who have given this post a Boost with their Coins
Writers, creators, commenters and curators get paid when people like you Boost their content. Learn More...

1 comment

Best   /  Newest   /  Oldest
Suratiha Suratiha (@Suratiha) Pinned comment
خوشحالم که فعالیت‌های ارزشمندی از ایرانیان در این دایرکتوری مشاهده میکنم ، ممنون! از سایت ماهم دیدن کنید، صورتی‌ها ، مجله سبک زندگی بانوان و دختران
suratiha.com/

خوشحال میشیم نظرتون رو بدونیم ، ممنون
See More
1 +
 
More